IV KADENCJA 2017 – 2019

IV kadencja Młodzieżowa Rada Miasta Luboń 2017 – 2019

Cześć!
Mam na imię Filip. Uczęszczam do Gimnazjum nr1 w Luboniu. Lubię sport i matematykę. Moim hobby jest piłka nożna. Swoją pasję rozwijam trenując w klubie piłkarskim. Działając w Młodzieżowej Radzie Miasta chciałbym zachęcać swoich rówieśników do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu i odciągnięciu ich od komputerów. Stworzyć miejsca do wspólnych spotkań, których w Luboniu brakuje. Organizować wyjazdy na mecze Lecha Poznań, ponieważ każdy wie o istnieniu Inea Stadionu, ale czy każdy miał okazję zobaczyć go z bliska?
Cześć mam na imię Nikodem, mam 13 lat moje hobby to harcerstwo i sporty. Lubię matematykę co dla mnie jest wielkim szokiem. Chodzę do gimnazjum nr2 w Luboniu do klasy ogólnej oraz bardzo lubię spotykać się z przyjaciółmi a moim ulubionym przedmiotem w szkole jest geografia pozdrawiam

Nazywam się Łukasz Kalinowski, mam 16 lat.  Mieszkam w Luboniu od 2007 roku. Uczę się w pierwszej klasie o profilu biologiczno – chemicznym w XII Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej – Curie w Poznaniu. Moim hobby jest muzyka. Od najmłodszych lat śpiewam i gram na instrumentach. Od 2009 roku zacząłem swoją przygodę w chórze „Poznańskie Słowiki” jeżdżąc z koncertami po Polsce jak i za granicą. Był to dla mnie wyjątkowy czas. Obecnie śpiewam w zespole Ninive, gdzie wspólnie nagraliśmy płytę „Ratunek” która premierę miała we wrześniu 2016 roku. W przyszłości jednak chciałbym zostać lekarzem – pediatrą lub aktorem. Jestem osobą odpowiedzialną, odważną, uczciwą, stanowczą, szczerą oraz kreatywną. Potrafię poradzić sobie w każdej sytuacji mimo wszelkich przeszkód. Młodzieżowa Rada Miasta daję mi możliwość rozwoju i aktywnego działania na rzecz miasta w którym mieszkam. 
Nazywam się Oliwia i mam 17 lat. Od dwóch lat uczę się w XI Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu na profilu biologiczno-chemicznym. Jestem drużynową 34LDSH Draco – najlepszej drużyny pod słońcem. Interesuję się fotografią i sportem, głowie piłką nożną. Wolny czas lubię spędzać aktywnie. Jestem osobą, która nie potrafi usiedzieć na miejscu. Uwielbiam pomagać innym, często biorę udział w akcjach charytatywnych. Uśmiech na twarzy innej osoby sprawia mi największą przyjemność :)
Mam 16 lat. Uczę się w trzeciej klasie Gimnazjum nr 2 w Luboniu. Poza lekcjami działam w samorządzie uczniowskim oraz szkolnym wolontariacie. W Luboniu mieszkam od urodzenia. Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu, a w wolnych chwilach spotykam się z przyjaciółmi. Moją przyszłość chciałabym wiązać z podróżami. Uwielbiam czytać i słuchać muzyki. Dodatkowo jestem przyboczną w gromadzie zuchowej oraz zastępową w drużynie starszoharcerskiej.
Nazywam się Kacper Matłoka i mam 13 lat. Uczęszczam do 1 klasy w Gimnazjum nr 2 w Luboniu. Moim hobby jest sport i informatyka. W wolnym czasie często gram w piłkę nożną a także jeżdżę na rowerze. Chciałbym organizować mecze, biegi oraz inne akcje które zintegrują mieszkańców Lubonia oraz zachęcą do aktywnego spędzenia czasu wolnego.
Jestem Oliwia i aktualnie uczę się w Liceum Ogólnokształcacym w Puszczykowie na profilu ekonomicznym. Poza szkoła lubie spedzac czas ze znajomymi, wiem czego potrzebuje mlodzież, dlatego właśnie po raz drugi zdecydowałam się kandydowac do MRM by sprawic zeby mlodzi z chęcia przebywali na terenie naszego miasta. 
Nazywam się Natasza Pawlicka, mam 16 lat. Jestem uczennicą I klasy Liceum Ogólnokształcącego nr 5 o profilu matematyczno-geograficznym z rozszerzonym językiem angielskim. Od dzieciństwa związana jestem ze sportem. Przez wiele lat trenowałam szermierkę, bliska jest mi także lekkoatletyka.Taniec, który trenuję od 7 lat, pozostaje nadal moją pasją. Z racji zainteresowań chciałabym w Młodzieżowej Radzie Miasta zająć się sprawami związanymi ze sportem, organizować imprezy dla młodzieży. Mam temperament, zapał i energię. Wierzę, ze uda mi się wykorzystać ten potencjał w kreowaniu nowych działań.
W tym roku kończę 18 lat i na co dzień uczę się w drugiej klasie V Liceum w Poznaniu. Chemia i biologia rządzą światem, dlatego wybrałem taki profil klasy. Działam też w 19 Lubońskiej Drużynie Harcerzy Starszych, gdzie jest dużo dobrej energii i wartości, które cenię. Luboń to moja mała ojczyzna, której dobro zaczyna się od słuchania jej najmłodszych mieszkańców i dbania o własną ulicę. Uważam, że to oczami młodzieży możemy dziś dostrzec to co będzie ważne dla Lubonia za 10 i więcej lat.W wolnym czasie lubię szybko i wściekle jeździć na mojej 125tce, a ostatnio knuję spiski wraz z Frankiem Underwoodem oglądając House of Cards lub poluję na utopce w Wiedźminie
Mam na imię Franek .Mam 14 lat. Uczęszczam do Gimnazjum nr 1 w Luboniu .Chodzę do klasy o profilu matematyczno- informatycznej .Jestem harcerzem i wolontariuszem. Umiem pracować w grupie. Lubie aktywnie spędzać czas np. Jeździć na snowboardzie i rowerze
Oto ja – Filip Wesołowski, oficjalnie znany pod pseudonimem Farmer. Absolwent Lubońskiej Sp2 oraz Gimnazjum nr 1 (klasa dwujęzyczna), radny III kadencji Młodzieżowej Rady Miasta w Luboniu oraz poseł XXII posiedzenia Sejmu Dzieci i Młodzieży Rzeczpospolitej Polskiej. Pasjonuję się wszystkim co związane z filmem oraz teatrem, uczęszczam do klasy o profilu teatralno-filmowym (V L.O. w Poznaniu), należę do grupy kabaretowej COKOLWIEK, klubu ,,Przy Wspólnej”, biorę udział w licznych przeglądach teatralnych, konkursach o tematyce filmowej, festiwalach – wszystkim, co dotyczy fascynującej mnie materii. Uczestniczę aktywnie w życiu publicznym, co pokazuje moja poprzednia kadencja, w czasie której można było mnie spotkać podczas prawie każdej organizowanej przez nas akcji. Działam także w wolontariacie szkolnym, klubie debat oksfordzkich oraz wielu innych organizacjach/stowarzyszeniach/wszystkim. W wolnym czasie (jeżeli takowy się zdarzy) oprócz oddawania się mojej głównej pasji, biorę udział w lokalnych wydarzeniach kulturalnych oraz wykładach otwartych na UAM-ie. Uwielbiam old-timery, muzykę w klimacie bluesowo-rockowo-metalowym, wszelkie podróże, makaron, Miasto Luboń i moją dziewczynę. Jeżeli chcesz osobiście się ze mną skontaktować (dowiedzieć się czegoś, poszukać przyjaciela, pospamować), zapraszam na służbowego maila - farmerradnym@gmail.com
DZIEŃ DOBRY. Nazywam się Marcin Wesołowski, chodzę do klasy pierwszej Gimnazjum nr 1 w Luboniu. Od dwóch lat należę do 1 Puszczykowska Drużyna Starszoharcerska Rwetes. Lubię grać na gitarze, piszę własne piosenki, lubię dobrą muzykę. Interesuję się wędkarstwem karpiowym, biorę udział w zawodach i mam w tej dziedzinie sukcesy. Moją pasją jest także motoryzacja i turystyka. Lubię wędrówki, poznawanie nowych miejsc, jazdę na rowerze i nartach. Jestem osobą aktywną, wesołą, bardzo lubię pomagać innym. Pozdrawiam, Marcin.
Mam 14 lat i uczęszczam do Gimnazjum nr. 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Luboniu. Jestem uczniem klasy 2 o profilu matematyczno- informatycznym. Interesuję się sportem, muzyką oraz informatyką. Dużo pozytywnej energii daje mi pomoc potrzebującym i chętnie udzielam się w akcje charytatywnie. Bardzo cieszę się, że mogłem zostać radnym Młodzieżowej Rady Miasta Luboń i myślę, że będzie mi to sprawiało wiele satysfakcji.
Nazywam się Zofia Wrzaskowska, mam 14 lat. Mieszkam w Luboniu od urodzenia. Uczęszczam do drugiej klasy Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II. Lubię czytać książki, oglądać filmy, podróżować. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *