Nasze Cele

  • Łączenie młodzieży z Radą Miasta.
   Często młodzi ludzie nie wiedzą, jak się zachować wobec urzędników, w jaki sposób przekazać swój pomysł, czy nawet zażalenie do władz samorządowych. Jesteśmy po to, aby ułatwić komunikację młodzieży i Rady Miasta. Jeżeli nie chcecie iść do urzędu osobiście, jeżeli nie wiecie, jak masz sformułować swoją prośbę – zgłoś się do nas, zrobimy to razem!

 

  • Realizacja Waszych pomysłów.
   Możecie myśleć, że projekty krążące Wam po głowie są nie do wykonania lub wymagają długiej, trudnej pracy. Nic bardziej mylnego. Dobry pomysł – a każdy jest dobry – może być zrealizowany przy naszej pomocy.

 

  • Promocja miasta wśród młodych.
   Czy czasem myślicie, że Luboń jest miastem, w którym nie ma zbyt wielu atrakcji dla młodzieży? Dlaczego by nie wziąć spraw w swoje ręce i po prostu zacząć tworzyć jego klimat? Chcemy pokazać Wam, w jakim atrakcyjnym mieście żyjemy. Nasza mniejsza, lokalna grupa młodych może łatwiej się zorganizować i przygotować projekt. Chcemy Wam uświadomić, że miasto i jego władze otwarte są na wszystkie pomysły, a oczekują jedynie, że znajdą się osoby chętne je zrealizować.

 

  • Rozwój polityki młodzieżowej.
   Polityka lokalna, młodzieżowa niczym nie przypomina tej, którą możemy obserwować w telewizji. Mniejszy obszar posiada zupełnie inne problemy, których jest przede wszystkim mniej i łatwiej można sobie z nimi poradzić. Chcielibyśmy zachęcić was do działań na obszarze naszej małej polityki. Jest to ciekawe, ponieważ każdy z nas może mieć na nią wpływ!

:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *